دبستان دخترانه غیردولتی شهدای ملی حفاری ایران اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز

آزمون جامع 99-98

مرحله­ ی اول آزمون جامع هماهنگ پایه­ های دوم تا ششم

اولین آزمون جامع دبستان دخترانه شهدای ملی حفاری روز سه­ شنبه 98/10/10 ساعت 9 صبح به صورت هماهنگ برای پایه­ های دوم تا ششم برگزار گردید.

در این آزمون برخلاف آزمون های مبحثی که شامل بعضی دروس است، از همه درسها سوال مطرح گردید. سوالات در سه سطح سخت، متوسط و آسان طراحی و تایپ گردید، پاسخنامه اختصاصی برای هر دانش ­آموز صادر گردیده و پس از برگزاری آزمون نیز پاسخنامه­ ها به صورت سیستمی تصحیح و  کارنامه کلی و فردی برای دانش­ آموزان و همچنین نمودارهای آماری تک تک دروس صادر گردید.

در حین برگزاری آزمون جامع جناب آقای کمائی مدیر دبستان پسرانه و معاونین دبستان پسرانه از نحوه ­ی برگزاری این آزمون بازدید به عمل آوردند.

پس از آن اسامی نفرات برتر در برد مدرسه نصب گردید از نفرات برتر هر پایه توسط مدیریت دبستان تقدیر به عمل آمد و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهداء شد.

هدف از برگزاری آزمون این بود که دانش ­آموزان بتوانند قبل از امتحانات نوبت اول آمادگی لازم را کسب نموده و اشکالات خود را پیدا کنند و در پی رفع آن برآیند و از همه دانش و اطلاعاتی که تا کنون فرا گرفته­ اند در آزمون به نحو مطلوب استفاده کند و نیز سبب آگاهی خانواده­ ها از وضعیت تحصیلی فرزندانشان گردید.