دبستان دخترانه غیردولتی شهدای ملی حفاری ایران اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز

جشن روز مادر-99-98

برگزاری جشن ولادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت روز مادر

روز شنبه 26 بهمن ماه ویژه برنامه ولادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز مادر در دبستان دخترانه شهدای ملی حفاری برگزار گردید.

در این برنامه که در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار گردید پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید، مدیر دبستان سرکار خانم بویری ولادت دختر پیامبر حضرت زهرا (س) و روز مادر را به آمورگاران،  همکاران و دانش آموزان نازنین تبریک گفتند.

 سپس حاج آقا طرفی به اجرای برنامه ای شاد و سرگرم کننده برای دانش آموزان پرداختند و لحظات شاد و پر از خنده برای گل دختران عزیزمان به ارمغان آوردند. در این برنامه توسط حاج آقا مسابقات مذهبی مختلف بین دانش آموزان پایه های مختلف برگزار گردید و به برندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

همچنین در این روز مبارک و به منظور تشویق دانش آموزان به انتخاب حجاب برتر از دانش آموز نازنینمان با حجاب برتر "شیما حاجی اسفندیاری" تقدیر به عمل آمد.

حضور مدیر محترم مجتمع جناب آقای جباری و همکاران گرامی امور اداری جناب آقای ممبینی و سرکار خانمها رضوی،  قاسمی و کلاه کج در این برنامه موجب ایجاد شور و حال مضاعف در بین دانش آموزان و همکاران گرامی گردید.

اهدای گل توسط مدیر محترم مجتمع جناب آقای جباری به یکایک آمورگاران، پرسنل دبستان دخترانه و امور اداری مجتمع به مناسبت روز زن از دیگر کارهای انجام شده در این روز عزیز می ن تهیه گردید در روز ولادت حضرت فاطمه (س) به دانش آموزان اهدا گردید و موجب شادی دانش آموزان نازنینمان شد.

در ادامه عکسهای این مراسم پیوست می باشد.